Otvoreni Grad

grad, zemlja, nebo, ljudi

PrijemKAPIJA GRADAČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj seLista članovaKorisničke grupePristupi

Delite | 

Oziljci i ozlede. Istetovirane duse.

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
lubinovich
Admin

Muški
Broj poruka : 282
Datum upisa : 28.03.2007

PočaljiNaslov: Oziljci i ozlede. Istetovirane duse.   Sre Maj 26, 2010 11:54 pm

U ozledama koje nanosimo sami sebi trazimo protivtežu unutrasnjem bolu.
Nista su oziljci koje ostavljamo u drugima prema oziljcima koje smo sami sebi urezali.
Ako su linije isprepletane, takvi crtezi postanu jedine mape pomocu kojih tragamo za iskupljenjem.
Ako su preduboke i urezivane vremenom, ostrim alatom i s paznjom, to su gravire u celiku cije fine linije utiskujemo na onima koji pozele da nam se priblize.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Mnogostruka Igramul

Ženski
Broj poruka : 292
Datum upisa : 21.04.2010

PočaljiNaslov: Re: Oziljci i ozlede. Istetovirane duse.   Pon Maj 31, 2010 12:10 am

"Dolor animi gravior est quam corporis"...
Nazad na vrh Ići dole
Sparrow

Ženski
Broj poruka : 90
Datum upisa : 01.02.2010

PočaljiNaslov: Re: Oziljci i ozlede. Istetovirane duse.   Pet Jun 04, 2010 10:26 pm

Nazad na vrh Ići dole
lubinovich
Admin

Muški
Broj poruka : 282
Datum upisa : 28.03.2007

PočaljiNaslov: Re: Oziljci i ozlede. Istetovirane duse.   Pon Feb 01, 2016 11:39 pm

Andjeli nevino spavaju dok iz mene kao iz ormara izlaze pervertirani goblini i gamizu nakaze onog vecitog sto je gladno lepote kao inspiracije.
Iste one sa tragovima bozanske koje u sebi nemam.

Evo me i pogledaj me cisto, platinasta duso.
Gde je ogavnost vidjena u svemu sto hoda, ako ne u tebi kad se vidis kao krasni, naivno pali u kalog, mutnost prljavog sveta?
Gde je bes ako ne sto moras sebe da dletom kuckas, rezes i kidas ne bi li se uocila strukturom vidjenom u tudjem, prelepo drugom.

Sanjam da mogu trcati zlatnim poljima, savrsen i nag sa bronzanim stitom i kopljem koje cu hitro hitnuti u odblesak sunca uocen na licu malomnog boga.
I ako promasim ili okrznem zrak, zasmejacemo se zajedno, besmrtni i ruzno, ruzno stvorenje.

Evo me i ne mozes mi nista bezobraznom, uzecu ti zlatnu nimfu da u obliznjem viru vodim ljubav sve sa svojim papcima, bradicom i mirisom jarca.

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Oziljci i ozlede. Istetovirane duse.   

Nazad na vrh Ići dole

Oziljci i ozlede. Istetovirane duse.
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Trag duse
» Ogledalo duse
» Stihovi koje znate napamet
» Zal Kopp
» Religioznost moje duše

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu