Otvoreni Grad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Otvoreni Grad

grad, zemlja, nebo, ljudi
 
PrijemKAPIJA GRADATražiLatest imagesRegistruj sePristupi

Delite
 

 Nevina ptica i belo krilo

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
lubinovich
Admin
lubinovich

Muški
Broj poruka : 283
Datum upisa : 28.03.2007

Nevina ptica i belo krilo Empty
PočaljiNaslov: Nevina ptica i belo krilo   Nevina ptica i belo krilo Icon_minitimeČet Nov 04, 2010 10:31 pm

Nevina ptica i belo krilo ManorSan

Neka to bude san. Negde kazu da san o smrti daje silu zivota onome ciju si usnio; verovato u osvetljenju takvog iskaza zivot i san stoje jedno u odnosu na drugo kao fotografija i njen negativ. Tamo gde je belo ovde crno je, i obratno. Neka bude tacno tako, moja ljubavi. Neka znaci da sanjajuci gubitak tebe prenosim ti svu svoju zivotnu silu poput snaznog dodira iscelenja.

Ako izgubim tebe koja si mi ljubav, to je kao i da cu izgubiti sebe jer jedino u odnosu na tebe postojim onakav kakav zaista jesam. Ako izgubis mene koji sam ti ljubav, i ti prestajes da postojis.

Nekad u nekom prostoru koji nije stvarnost ni san, ni zemlja ni nebo, dogodila se nasa povezanost. Zbog tog, ako jedno od nas dvoje pada, neka drugo za njim nestaje, slicno kao nevina ptica kad joj prokrvari belo krilo.
Nazad na vrh Ići dole
Justitia

Justitia

Ženski
Broj poruka : 871
Datum upisa : 27.03.2011

Nevina ptica i belo krilo Empty
PočaljiNaslov: Re: Nevina ptica i belo krilo   Nevina ptica i belo krilo Icon_minitimeSub Apr 21, 2012 6:46 pm

Neka to bude san. Neka postoji snazan dodir isceljenja kojim mozes preneti svoju zivotnu silu, umesto gubitka. Zelim taj san.
Nazad na vrh Ići dole
 
Nevina ptica i belo krilo
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Doci cu kao ptica da skinemo tkaninu
» Balet, imati ruke kao da su bela i nevina krila

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Otvoreni Grad :: TRG :: Ljubav-
Skoči na: