Otvoreni Grad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Otvoreni Grad

grad, zemlja, nebo, ljudi
 
PrijemKAPIJA GRADATražiLatest imagesRegistruj sePristupi

Delite
 

 Koje je boje tvoje raspolozenje danas?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Justitia

Justitia

Ženski
Broj poruka : 871
Datum upisa : 27.03.2011

Koje je boje tvoje raspolozenje danas? Empty
PočaljiNaslov: Koje je boje tvoje raspolozenje danas?   Koje je boje tvoje raspolozenje danas? Icon_minitimeSre Dec 12, 2012 12:16 am

Kazu da boja, zvuk, oblik, forma... sve ima svoju vibraciju. Da kvalitet nase vibracije zavisi od misli, emocija, stavova, pokreta tela, instinkta, seksualnosti. I da taj kvalitet drugi nesvesno percipiraju u skladu sa svojim kvalitetom, zbirom vibracija u sebi. Promenom kvaliteta vibracije covek menja unutrasnji svet, a na taj nacin i svet oko sebe. Cela prica je zapravo pitanje svesti koja stoji iza toga, ali da ne sirim pricu, narocito ne na prostor o kome tako malo znam.

Dakle, koje je boje tvoje raspolozenje danas? Kojom bojom bojis danasnji dan?

~~
Meni je dan poceo u bojama ovog foruma. Ali je ubrzo preovladala moja omiljena boja.
Koje je boje tvoje raspolozenje danas? Bluec4dwallpaper112 Koje je boje tvoje raspolozenje danas? Abstractheartwallpaper2
Nazad na vrh Ići dole
Psiha

Psiha

Ženski
Broj poruka : 194
Datum upisa : 30.08.2011

Koje je boje tvoje raspolozenje danas? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje je boje tvoje raspolozenje danas?   Koje je boje tvoje raspolozenje danas? Icon_minitimeČet Dec 13, 2012 8:19 pm

Danima već...
Koje je boje tvoje raspolozenje danas? Images?q=tbn:ANd9GcSX-AT47HOFkF_zZNuZVUvcVdC7bsTYsb06mH6kpwp0ktaXcUBtgg

Koje je boje tvoje raspolozenje danas? Images?q=tbn:ANd9GcQFPoRRXqcTV_p_v8QvHEybkNNsQTVfJact5iXIFrGjTIJ3z7Ud
Nazad na vrh Ići dole
senica

senica

Ženski
Broj poruka : 9
Datum upisa : 17.08.2012

Koje je boje tvoje raspolozenje danas? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje je boje tvoje raspolozenje danas?   Koje je boje tvoje raspolozenje danas? Icon_minitimeSub Dec 15, 2012 1:44 pm

Biti duga iza magle..
U svom licnom sivilu pozeleti boje, radost i smeh..

Koje je boje tvoje raspolozenje danas? 37836844410836563009710
Nazad na vrh Ići dole
child_in_the_night

child_in_the_night

Ženski
Broj poruka : 59
Godina : 32
Datum upisa : 29.01.2009

Koje je boje tvoje raspolozenje danas? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje je boje tvoje raspolozenje danas?   Koje je boje tvoje raspolozenje danas? Icon_minitimeNed Dec 16, 2012 2:24 pm

Koje je boje tvoje raspolozenje danas? 3b685909e7adf7a7cb95b6b

Danas, nakon prelepog sna sam pozelela da stvorim jedan divan svet bojen slovima svih godisnjih doba...
Nazad na vrh Ići dole
Psiha

Psiha

Ženski
Broj poruka : 194
Datum upisa : 30.08.2011

Koje je boje tvoje raspolozenje danas? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje je boje tvoje raspolozenje danas?   Koje je boje tvoje raspolozenje danas? Icon_minitimeNed Dec 16, 2012 4:11 pm

Cudesno je kako kako ovo hladno sunce ogreva. Neka blazena toplina u meni se razliva i otkriva prostore u kojima pronalazim radost.
Koje je boje tvoje raspolozenje danas? Tumblr_m2h6j70MP41rsdw6go1_500
Nazad na vrh Ići dole
Justitia

Justitia

Ženski
Broj poruka : 871
Datum upisa : 27.03.2011

Koje je boje tvoje raspolozenje danas? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje je boje tvoje raspolozenje danas?   Koje je boje tvoje raspolozenje danas? Icon_minitimeSre Dec 19, 2012 12:59 pm

Predugo sam u plavim nijansama. Imam potrebu da promenim boju.
Poslednjih dana naginjem ka zlatno braon. Boje jeseni, boje zemlje, kafe. Zahvalnost, poniznost. Ceznja.

Koje je boje tvoje raspolozenje danas? Brownleaves2
Nazad na vrh Ići dole
Justitia

Justitia

Ženski
Broj poruka : 871
Datum upisa : 27.03.2011

Koje je boje tvoje raspolozenje danas? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje je boje tvoje raspolozenje danas?   Koje je boje tvoje raspolozenje danas? Icon_minitimeSub Dec 29, 2012 11:39 pm

Boja ispunjenosti.

Koje je boje tvoje raspolozenje danas? Darklightm
Nazad na vrh Ići dole
Justitia

Justitia

Ženski
Broj poruka : 871
Datum upisa : 27.03.2011

Koje je boje tvoje raspolozenje danas? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje je boje tvoje raspolozenje danas?   Koje je boje tvoje raspolozenje danas? Icon_minitimeNed Nov 16, 2014 12:20 am

Opet.
Koje je boje tvoje raspolozenje danas? 2mnkbnm
Nazad na vrh Ići dole
Justitia

Justitia

Ženski
Broj poruka : 871
Datum upisa : 27.03.2011

Koje je boje tvoje raspolozenje danas? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje je boje tvoje raspolozenje danas?   Koje je boje tvoje raspolozenje danas? Icon_minitimeNed Feb 03, 2019 1:27 am

Energija je u svim bojama. Preliva se, menja, izaziva, čezne za izazovom, interakcijom. A opet mirna. Sve vreme ovog sveta je tu, sada. Jednom, uvek.
Koje je boje tvoje raspolozenje danas? Boja10
Koje je boje tvoje raspolozenje danas? Boja_210
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Koje je boje tvoje raspolozenje danas? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje je boje tvoje raspolozenje danas?   Koje je boje tvoje raspolozenje danas? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Koje je boje tvoje raspolozenje danas?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Otvoreni Grad :: SKUPSTINA :: Stvaran svet oko nas-
Skoči na: