Otvoreni Grad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Otvoreni Grad

grad, zemlja, nebo, ljudi
 
PrijemKAPIJA GRADATražiLatest imagesRegistruj sePristupi

Delite
 

 Utočište - Hram - Sanctuary

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Justitia

Justitia

Ženski
Broj poruka : 871
Datum upisa : 27.03.2011

Utočište - Hram - Sanctuary Empty
PočaljiNaslov: Utočište - Hram - Sanctuary   Utočište - Hram - Sanctuary Icon_minitimePon Maj 15, 2023 12:24 pm

Želim da kreiram dom. Želim da taj dom bude otvoren, poput ovog svetog Otvorenog Grada za sve one koji žele da budu u njemu, deo kreacije, kreatori. Dom u kome se oseća duh i duša Velike Majke, Božanskog.

Prvi put u svom životu otvaram svoju kreaciju za druge. Jer mi je potrebno povezivanje, prožimanje, osećaj da smo zajedno, Jedno, nerazdvojni. Osećaj pripadanja.

Da li postoji još neko kome je potrebno isto? Da li postoji još neko ko želi da bude delom tog sna, te vizije, tog osećaja? Da unese slike, boje, osećanja, misli, zvuke, dodire? Neko iz prošlosti, budućnosti, sa bilo koje linije vremena. Nije bitno kad.
Nazad na vrh Ići dole
Justitia

Justitia

Ženski
Broj poruka : 871
Datum upisa : 27.03.2011

Utočište - Hram - Sanctuary Empty
PočaljiNaslov: Re: Utočište - Hram - Sanctuary   Utočište - Hram - Sanctuary Icon_minitimePon Maj 15, 2023 12:27 pm

Utočište - Hram - Sanctuary Majka210

Samo su stvari kojih se sećamo s Ljubavlju Stvarne.
Samo su dela kojih se sećamo s Ljubavlju Stvarna.
Samo su Duše kojih se sećamo s Ljubavlju Stvarne.
Nazad na vrh Ići dole
Justitia

Justitia

Ženski
Broj poruka : 871
Datum upisa : 27.03.2011

Utočište - Hram - Sanctuary Empty
PočaljiNaslov: Re: Utočište - Hram - Sanctuary   Utočište - Hram - Sanctuary Icon_minitimePon Maj 15, 2023 12:31 pm

Utočište - Hram - Sanctuary Kapija10
Nazad na vrh Ići dole
Justitia

Justitia

Ženski
Broj poruka : 871
Datum upisa : 27.03.2011

Utočište - Hram - Sanctuary Empty
PočaljiNaslov: Re: Utočište - Hram - Sanctuary   Utočište - Hram - Sanctuary Icon_minitimeČet Maj 25, 2023 5:00 pm

Potrebna mi je ova ljuljaška. Kao kontakt sa detetom... U meditaciji sinoć, devojčica, moje unutrašnje dete, se ljuljala na ljuljašci poput ove. I imala je osmeh sa rupicom na obrazu, bila je srećna. Oseća se voljenom, lepom. Još uvek imam rupicu na obrazu kada se smejem na taj nestašan, detinjast način. Osmeh sa rupicom i ljuljaška prave mi link ka njoj.

Utočište - Hram - Sanctuary Ljulja10
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Utočište - Hram - Sanctuary Empty
PočaljiNaslov: Re: Utočište - Hram - Sanctuary   Utočište - Hram - Sanctuary Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Utočište - Hram - Sanctuary
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Otvoreni Grad :: ULICE, PARKOVI, DOM :: Dom-
Skoči na: