Otvoreni Grad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Otvoreni Grad

grad, zemlja, nebo, ljudi
 
PrijemKAPIJA GRADATražiLatest imagesRegistruj sePristupi

Delite
 

 Kad od dvoje postane troje ,cetvoro i tako u nedogled ...

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
*F-E-N-I-K-S*

*F-E-N-I-K-S*

Ženski
Broj poruka : 117
Godina : 62
Datum upisa : 05.05.2007

Kad od dvoje postane troje ,cetvoro i tako u nedogled ... Empty
PočaljiNaslov: Kad od dvoje postane troje ,cetvoro i tako u nedogled ...   Kad od dvoje postane troje ,cetvoro i tako u nedogled ... Icon_minitimeNed Okt 07, 2007 3:02 pm

Nevolim da se upustam u nove veze ako sam izabrala jednu .
Nekima je to sasvim svejedno uci u neciji zivot tek tako lako i nastaviti maraton veza.
Ne razumem ... necu moci nikada da razumem i zene ne razumem,pripadam zenskom polu a opet mi je neshvatljivo .Ne zelim nikoga ko je sa nekim ,ko ima ocigledno kontakt sa nekim
ja nemam sta tu da trazim.Nazalost to ja mislim tako ... a nisu svi isti -trebam li da akceptiram
tako nesto ???Neznam ...
Nazad na vrh Ići dole
mallena



Ženski
Broj poruka : 10
Godina : 50
Datum upisa : 07.12.2008

Kad od dvoje postane troje ,cetvoro i tako u nedogled ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad od dvoje postane troje ,cetvoro i tako u nedogled ...   Kad od dvoje postane troje ,cetvoro i tako u nedogled ... Icon_minitimePet Jan 16, 2009 1:30 am

....kad sam procitala naslov pomislila sam da je tema vezana za klince...kad od dvoje postane troje,cetvoro....al izgleda da sam pogresno shvatila...sorry...
al ipak cu da odgovorim...ne treba da akceptiras niti da prihvatis takvu vezu...jer nije lako biti treci u necijem zivotu a pogotovo saznati da postoji treci u tvojoj vezi....ako te taj neko voli i ako ti njega zaista volis nije potreban treci a pogotovo ne cetvrti ...sem ako su vasa deca u pitanju pa neka ih bude i pet....Bog je rekao da je dvoje ljudi sposobno i dovoljno za srecan zivot i neka tako i ostane....
Nazad na vrh Ići dole
Angerona

Angerona

Ženski
Broj poruka : 149
Godina : 52
Datum upisa : 07.01.2009

Kad od dvoje postane troje ,cetvoro i tako u nedogled ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad od dvoje postane troje ,cetvoro i tako u nedogled ...   Kad od dvoje postane troje ,cetvoro i tako u nedogled ... Icon_minitimeSre Feb 18, 2009 1:32 am

Ima tako ljudi koji mogu da vole mnogo. I neobuzdano. Uvek je u njima car prvog poljupca. Dodir, koji nije postao rutina, jer je oni nemaju uopste. Sve je za njih pesma, smeh, zavodjenje. Nakon prvog zanosa odleprsaju dalje trazeci neki novi osmeh.
Imam srecu da poznajem dvoje takvih ljudi. Nije njihova ljubav sebicna ni smisljena da obmane, oni samo tako znaju da vole.
Divni su prijatelji, na nekom decjem nivou ostalo je njihovo poverenje u ljude. U pola noci, iz druge drzave, sve bi ucinili za prijatelje. Uvek pozitivni, puni duha.

Sva je nesreca zaljubiti se u takvu osobu, jer orlovima se ne seku krila.
Nazad na vrh Ići dole
Justitia

Justitia

Ženski
Broj poruka : 871
Datum upisa : 27.03.2011

Kad od dvoje postane troje ,cetvoro i tako u nedogled ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad od dvoje postane troje ,cetvoro i tako u nedogled ...   Kad od dvoje postane troje ,cetvoro i tako u nedogled ... Icon_minitimeČet Sep 01, 2011 1:35 pm

Neke ljude je greh zarobiti. Toliko toga mogu dati slobodni, nesputani! Toliko znace. Odakle ta potreba da zadrzimo, uhvatimo? Dovoljno je voleti ih. Posmatrati. Pribliziti im se i pustiti da odlaze i da se vracaju. Da budu tu zato sto su osetili potrebu, zelju. Jer su se osetili sigurno, pozeleli kontakt sa drugim bicem. Neznost, toplinu. U nekom drugom trenutku pozelece svoju divljinu, prostranstva. Zar nije dovoljno znati da postoje? Uzivati u njima dok su tu?

Wild Horses - Rolling Stones
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Kad od dvoje postane troje ,cetvoro i tako u nedogled ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad od dvoje postane troje ,cetvoro i tako u nedogled ...   Kad od dvoje postane troje ,cetvoro i tako u nedogled ... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kad od dvoje postane troje ,cetvoro i tako u nedogled ...
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Dvoje
» Nikad se nismo sreli nas dvoje, mada se trazimo podjednako
» Biti dvoje, biti sretan zbog ljubavi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Otvoreni Grad :: TRG :: Dvoje-
Skoči na: