Otvoreni Grad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Otvoreni Grad

grad, zemlja, nebo, ljudi
 
PrijemKAPIJA GRADATražiLatest imagesRegistruj sePristupi

Delite
 

 Najviše me je povredilo...

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
still_dreaming

still_dreaming

Muški
Broj poruka : 89
Godina : 36
Datum upisa : 03.01.2010

Najviše me je povredilo... Empty
PočaljiNaslov: Najviše me je povredilo...   Najviše me je povredilo... Icon_minitimeNed Jan 10, 2010 3:23 am

Kroz život nikad ne idemo sami. Uvek je tu neko, hteli mi to ili ne. A onda nam taj neko uradi nešto što nikada ne bismo očekivali...

Šta vas je najviše povredilo i od koga?
Jeste li mogli da oprostite?
Nazad na vrh Ići dole
http://wall.serbianforum.info/forum.htm
Angerona

Angerona

Ženski
Broj poruka : 149
Godina : 52
Datum upisa : 07.01.2009

Najviše me je povredilo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najviše me je povredilo...   Najviše me je povredilo... Icon_minitimeNed Jan 10, 2010 2:58 pm

Oh, jednom sam bila sama u užasnoj situaciji. Nekakvi mrakovi od ljudi i događaja su se nadvili nada mnom. Ta usamljenost me najviše povredila. Iako sam razumela da i ljudi od kojih očekujemo prisustvo u najgorem trenutku i sami imaju svoje tmine koje im ne dozvoljavaju da nas vide, da nam pruže ruke, u srcu nisam nikad potpuno oprostila.
Ne bi tražila ni da se meni oprosti kad bi izneverila nekog.
Nazad na vrh Ići dole
Justitia

Justitia

Ženski
Broj poruka : 871
Datum upisa : 27.03.2011

Najviše me je povredilo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najviše me je povredilo...   Najviše me je povredilo... Icon_minitimeUto Apr 05, 2011 3:12 pm

"Ali kad zamahnete krilima i krenete put beskrajnog neba, onda cete razumeti te povrede, razumecete da sam morao da vas povredim. Ne zato sto sam grub nego zato sto je to bio jedini nacin da vam pomognem. I onda cete osetiti zahvalnost."
Osho
Nazad na vrh Ići dole
Psiha

Psiha

Ženski
Broj poruka : 194
Datum upisa : 30.08.2011

Najviše me je povredilo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najviše me je povredilo...   Najviše me je povredilo... Icon_minitimeUto Sep 06, 2011 12:51 pm

Ne znam da li je ikom od vas poznat onaj osecaj kada jednostavno znate da s vasim telom nesto nije u redu. Ne znate da imenujete krivca, ali umete da opisete sta nije u redu. Potpuno razumno vidite razliku između normalnih promena kroz koje telo nekada prolazi i onog nenormalnog stanja u kom se vase telo nalazi. Vi znate, osetite. Prepoznajete da se poremetila unutrasnja ravnoteza. Vama su kristalno jasno vidljivi tragovi tog haosa, ali niko drugi ih ne vidi. Cak i ako vidi, umanjuje im znacaj tvrdeci, sve u zelji da vas umiri, da preterujete, preuvelicavate. Preziveli ste nesto neprijatno i oporavljate se, vase telo ima oziljak koji boli, zarasta. Prepoznajete da se desava nesto sto taj proces zaceljivanja odvlaci u pogresnom pravcu. Govorite o tome, ali niko vam ne veruje. Umiruju vas, ucutkuju. Toliko im je neverovatno to sto opisujete da je jednostavnije da to pripisu vasem strahu, kukavicluku, privremenom odsustvu razuma...Sto se vise trudite da ih uverite da niste skrenuli s uma, da ste savrseno svesni, da se ne plasite toga sto vam se desava, vec toga sto vidite da niko nije spreman da vas saslusa i razmisli o tome sto govorite, sto niko nema zelju da proveri, da dozvoli mogucnost da ste zaista u pravu, da znate, ispadate u njihovim ocima sve izgubljeniji, uplaseniji, luđi. E to me je povredilo. Nespremnost ljudi da poveruju. Cak i kad se na kraju, posle pakla kroz koji ste prosli, utvrdi da ste sve vreme bili u pravu i da sve to sto ste "umisljali" ima svoj realan uzrok i opravdanje, niko nije spreman da prizna da zabluda nije bila vasa i da bi sve bilo mnogo manje bolno, samo da su bili spremni da vam poveruju.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Najviše me je povredilo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najviše me je povredilo...   Najviše me je povredilo... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Najviše me je povredilo...
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Otvoreni Grad :: TRG :: Govornica o Zivotu i Smrti-
Skoči na: