Otvoreni Grad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Otvoreni Grad

grad, zemlja, nebo, ljudi
 
PrijemKAPIJA GRADATražiLatest imagesRegistruj sePristupi

Delite
 

 Posebni trenutak

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Sledeći
AutorPoruka
Justitia

Justitia

Ženski
Broj poruka : 871
Datum upisa : 27.03.2011

Posebni trenutak - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Lazar Novkov & Frame Orchestra - NovemberSKA    Posebni trenutak - Page 11 Icon_minitimeSre Jan 25, 2012 10:21 am

Nazad na vrh Ići dole
Justitia

Justitia

Ženski
Broj poruka : 871
Datum upisa : 27.03.2011

Posebni trenutak - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Secret Garden - Passacaglia   Posebni trenutak - Page 11 Icon_minitimeČet Jan 26, 2012 10:31 am

Nazad na vrh Ići dole
lubinovich
Admin
lubinovich

Muški
Broj poruka : 283
Datum upisa : 28.03.2007

Posebni trenutak - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posebni trenutak   Posebni trenutak - Page 11 Icon_minitimeSub Jan 28, 2012 8:10 pm

Neka nestane ruzno, sad. Uostalom, sta hoce ova studena noc od mene? I beline lisene svih boja?

Vidim polja neznosti, osuncana, siroka i bez gorcine. I u njima tvoje telo kako sanja bezbedno kad ti dodirnem kozu, kosu, usne i onaj pregib ispod kolena. Ne budim te, sapat sam u dahu i dlanu. Pomislim carobna si, i budem zahvalan na lepoti. A zatim ustanem i trcim dok ne isceznem mahnit od srece, veoma dete.

Noc je samo zaludna ptica i nista drugo, a moje su oci zanesena mora ispod neba od vlaznog peska. Vreme je ukleta povorka usnulih dusa, spojena lancima budjenja. Mozda trazeci reci svog srca mogu prevariti i bol i smrt lazuci sebe da si tu, pored mene, i da pricamo lezeci jedno pored drugog u dugoj dubokoj noci, smrtni, lomljivi i lepi, gledajuci se u oci kao dva ponovo pronadjena dela jedne davno rasecene duse.

Nazad na vrh Ići dole
Justitia

Justitia

Ženski
Broj poruka : 871
Datum upisa : 27.03.2011

Posebni trenutak - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posebni trenutak   Posebni trenutak - Page 11 Icon_minitimeNed Jan 29, 2012 11:09 am

Ne bi trebalo da postoje ovakve reci. Suvise su tuzne. Pokrenu toliko toga. Pitam se, da li postoji nesto u tom prostoru koji se na trenutak otvori ovim zvucima i recima? Da li je taj osecaj prevara, mamac? Jer, gde je to? Kako se stize tamo? Glupo je gajiti tu ceznju. Jos je gluplje ugusiti je u sebi.

Ne bi trebalo da postoje ovakve reci. Suvise su tuzne.
Nazad na vrh Ići dole
Mnogostruka Igramul

Mnogostruka Igramul

Ženski
Broj poruka : 319
Datum upisa : 21.04.2010

Posebni trenutak - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posebni trenutak   Posebni trenutak - Page 11 Icon_minitimeNed Jan 29, 2012 2:49 pm

Nazad na vrh Ići dole
Psiha

Psiha

Ženski
Broj poruka : 194
Datum upisa : 30.08.2011

Posebni trenutak - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posebni trenutak   Posebni trenutak - Page 11 Icon_minitimeNed Jan 29, 2012 11:24 pm

Justitia ::
Ne bi trebalo da postoje ovakve reci. Suvise su tuzne. Pokrenu toliko toga. Pitam se, da li postoji nesto u tom prostoru koji se na trenutak otvori ovim zvucima i recima? Da li je taj osecaj prevara, mamac? Jer, gde je to? Kako se stize tamo? Glupo je gajiti tu ceznju. Jos je gluplje ugusiti je u sebi.

Ne bi trebalo da postoje ovakve reci. Suvise su tuzne.

Nije li ceznja gorivo ljubavi?



Čežnja

Sanjam da ćeš doći:
Jer mirišu noći, a drveće lista,
I novo se cveće svakog jutra rodi;
Jer osmesi ljupki igraju po vodi,
I proletnjim nebom što od sreće blista;

Jer pupe topole, i kao da hoće
K nebu, pune tople, nabujale žudi;
Jer u duši bilja ljubav se već budi,
I mirisnim snegom osulo se voće;

Jer zbog tebe čežnje u vazduhu plove;
Svu prirodu Gospod za tvoj doček kiti.
Cveće, vode, magle, jablanovi viti,
Sve okolo mene čeka te i zove.

Dođi! Snovi moji u gustome roju
Tebi lete. Dođi, bez tebe se pati!
Dođi! Sve kraj mene osmeh će ti dati
I u svemu čežnju opazićeš moju.

Nazad na vrh Ići dole
Justitia

Justitia

Ženski
Broj poruka : 871
Datum upisa : 27.03.2011

Posebni trenutak - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Leonard Cohen - Show Me The Place   Posebni trenutak - Page 11 Icon_minitimeSub Feb 04, 2012 8:26 pm

Nazad na vrh Ići dole
Justitia

Justitia

Ženski
Broj poruka : 871
Datum upisa : 27.03.2011

Posebni trenutak - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Gary Moore - One Day   Posebni trenutak - Page 11 Icon_minitimeUto Feb 14, 2012 11:30 am



Poslednji izmenio Justitia dana Ned Dec 02, 2012 12:47 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Justitia

Justitia

Ženski
Broj poruka : 871
Datum upisa : 27.03.2011

Posebni trenutak - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: McCOY TYNER, Search For Peace   Posebni trenutak - Page 11 Icon_minitimeSre Feb 15, 2012 10:51 am

Nazad na vrh Ići dole
Justitia

Justitia

Ženski
Broj poruka : 871
Datum upisa : 27.03.2011

Posebni trenutak - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Gary Moore - Parisienne Walkways   Posebni trenutak - Page 11 Icon_minitimeSre Feb 22, 2012 7:19 pm

Nazad na vrh Ići dole
Mnogostruka Igramul

Mnogostruka Igramul

Ženski
Broj poruka : 319
Datum upisa : 21.04.2010

Posebni trenutak - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posebni trenutak   Posebni trenutak - Page 11 Icon_minitimePon Feb 27, 2012 9:54 pm

Nazad na vrh Ići dole
Mnogostruka Igramul

Mnogostruka Igramul

Ženski
Broj poruka : 319
Datum upisa : 21.04.2010

Posebni trenutak - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posebni trenutak   Posebni trenutak - Page 11 Icon_minitimeSre Feb 29, 2012 12:40 am

Slide...

Nazad na vrh Ići dole
Justitia

Justitia

Ženski
Broj poruka : 871
Datum upisa : 27.03.2011

Posebni trenutak - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Chris Rea - Sometimes   Posebni trenutak - Page 11 Icon_minitimeSub Mar 17, 2012 3:02 pm

Nazad na vrh Ići dole
Justitia

Justitia

Ženski
Broj poruka : 871
Datum upisa : 27.03.2011

Posebni trenutak - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Chris Rea - Blue Cafe   Posebni trenutak - Page 11 Icon_minitimeSub Mar 24, 2012 4:27 pm

Nazad na vrh Ići dole
Psiha

Psiha

Ženski
Broj poruka : 194
Datum upisa : 30.08.2011

Posebni trenutak - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posebni trenutak   Posebni trenutak - Page 11 Icon_minitimeSub Mar 24, 2012 6:15 pm

Opijena suncem. Opcinjena nekim, za mene, netipicnim zvucima. Prepustena slikama i vizijama koje pokrecu. Kupam se u cudnom naletu pozitivne energije, radostii, uzivanja...mladosti.




Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Posebni trenutak - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posebni trenutak   Posebni trenutak - Page 11 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Posebni trenutak
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 11 od 17Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Otvoreni Grad :: TRG :: Muzika-
Skoči na: