Otvoreni Grad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Otvoreni Grad

grad, zemlja, nebo, ljudi
 
PrijemKAPIJA GRADATražiLatest imagesRegistruj sePristupi

Delite
 

 Sanduce za ulepsavanje Otvorenog Grada

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Templar Otvorenog Grada
Admin
Templar Otvorenog Grada

Muški
Broj poruka : 7
Datum upisa : 28.03.2007

Sanduce za ulepsavanje Otvorenog Grada Empty
PočaljiNaslov: Sanduce za ulepsavanje Otvorenog Grada   Sanduce za ulepsavanje Otvorenog Grada Icon_minitimeČet Mar 29, 2007 11:41 pm

Ovde mozete predloziti svoje ideje koje bi mogle doprineti Otvorenom Gradu
Nazad na vrh Ići dole
https://otvorenigrad.niceboard.com
*F-E-N-I-K-S*

*F-E-N-I-K-S*

Ženski
Broj poruka : 117
Godina : 62
Datum upisa : 05.05.2007

Sanduce za ulepsavanje Otvorenog Grada Empty
PočaljiNaslov: Re: Sanduce za ulepsavanje Otvorenog Grada   Sanduce za ulepsavanje Otvorenog Grada Icon_minitimeNed Okt 07, 2007 2:51 pm

Predlazem novi kutak - Jezero zelja .
Nazad na vrh Ići dole
lubinovich
Admin
lubinovich

Muški
Broj poruka : 283
Datum upisa : 28.03.2007

Sanduce za ulepsavanje Otvorenog Grada Empty
PočaljiNaslov: Re: Sanduce za ulepsavanje Otvorenog Grada   Sanduce za ulepsavanje Otvorenog Grada Icon_minitimeNed Okt 07, 2007 3:03 pm

Voleo bih kad bi ga ti otvorila, gde god pozelis.
Nedostaje nam jedno jezero zelja.
Nazad na vrh Ići dole
*F-E-N-I-K-S*

*F-E-N-I-K-S*

Ženski
Broj poruka : 117
Godina : 62
Datum upisa : 05.05.2007

Sanduce za ulepsavanje Otvorenog Grada Empty
PočaljiNaslov: Re: Sanduce za ulepsavanje Otvorenog Grada   Sanduce za ulepsavanje Otvorenog Grada Icon_minitimeNed Okt 07, 2007 3:05 pm

flower pozdrav .... U redu otvoricu - neznam gde naci mesto -imas li koji predlog?
Nazad na vrh Ići dole
lubinovich
Admin
lubinovich

Muški
Broj poruka : 283
Datum upisa : 28.03.2007

Sanduce za ulepsavanje Otvorenog Grada Empty
PočaljiNaslov: Re: Sanduce za ulepsavanje Otvorenog Grada   Sanduce za ulepsavanje Otvorenog Grada Icon_minitimeNed Okt 07, 2007 3:32 pm

Mozda je najbolje tamo gde je Dom. Bas tu, pored nasih kuca da imamo jedno zajednicko jezero zelja.
Nazad na vrh Ići dole
*F-E-N-I-K-S*

*F-E-N-I-K-S*

Ženski
Broj poruka : 117
Godina : 62
Datum upisa : 05.05.2007

Sanduce za ulepsavanje Otvorenog Grada Empty
PočaljiNaslov: Re: Sanduce za ulepsavanje Otvorenog Grada   Sanduce za ulepsavanje Otvorenog Grada Icon_minitimeNed Okt 07, 2007 3:40 pm

Vazi Wink .... Kako je lako graditi,stvarati u oblacima ....
Nazad na vrh Ići dole
lubinovich
Admin
lubinovich

Muški
Broj poruka : 283
Datum upisa : 28.03.2007

Sanduce za ulepsavanje Otvorenog Grada Empty
PočaljiNaslov: Re: Sanduce za ulepsavanje Otvorenog Grada   Sanduce za ulepsavanje Otvorenog Grada Icon_minitimeNed Okt 07, 2007 3:45 pm

Uvek moras sanjati da bi oblikovao rukama. U sebi nosimo tragove zvezda i negde se njihov sjaj mora prosuti. Bitno je poceti.
Nazad na vrh Ići dole
*F-E-N-I-K-S*

*F-E-N-I-K-S*

Ženski
Broj poruka : 117
Godina : 62
Datum upisa : 05.05.2007

Sanduce za ulepsavanje Otvorenog Grada Empty
PočaljiNaslov: Re: Sanduce za ulepsavanje Otvorenog Grada   Sanduce za ulepsavanje Otvorenog Grada Icon_minitimeNed Okt 07, 2007 4:28 pm

lubinovich ::
Mozda je najbolje tamo gde je Dom. Bas tu, pored nasih kuca da imamo jedno zajednicko jezero zelja.

Ja sam malo radoznala Rolling Eyes sta je sa tvojim domom Question
Ceo ovaj grad je tvoj dom ili se varam ?
Naravno da svako moze u moj dom - "dobronameran"
Samo ja gradim ovde Laughing

Sanjati ,sanjam vec dugo vremena i samo je SAN ...
Ja sam san htela pretvoriti u javu - jer sam mnogo snova naucila da
ostvarujem .... Nazalost san je ostao san jos uvek.
Nazad na vrh Ići dole
lubinovich
Admin
lubinovich

Muški
Broj poruka : 283
Datum upisa : 28.03.2007

Sanduce za ulepsavanje Otvorenog Grada Empty
PočaljiNaslov: Re: Sanduce za ulepsavanje Otvorenog Grada   Sanduce za ulepsavanje Otvorenog Grada Icon_minitimeUto Okt 09, 2007 2:01 am

hronicni sam beskucnik
Nazad na vrh Ići dole
*F-E-N-I-K-S*

*F-E-N-I-K-S*

Ženski
Broj poruka : 117
Godina : 62
Datum upisa : 05.05.2007

Sanduce za ulepsavanje Otvorenog Grada Empty
PočaljiNaslov: Re: Sanduce za ulepsavanje Otvorenog Grada   Sanduce za ulepsavanje Otvorenog Grada Icon_minitimeUto Nov 25, 2008 5:36 am

Predlog .... na pp-u i uopste na opcijama -snimi ,brisi, slanje postaviti tamnija slova
da bude citkije umesto zute koja se jedva vidi - Ako je moguce
Eto obrisah slucajno pp Smile
Nazad na vrh Ići dole
mallena



Ženski
Broj poruka : 10
Godina : 50
Datum upisa : 07.12.2008

Sanduce za ulepsavanje Otvorenog Grada Empty
PočaljiNaslov: Re: Sanduce za ulepsavanje Otvorenog Grada   Sanduce za ulepsavanje Otvorenog Grada Icon_minitimePet Jan 16, 2009 1:52 am

...evo i od mene jedan predlog....sajt vam je zaista odlican...izbor pesama je sjajan ali...uvek nazalost postoji to ali....danasnja omladina bas nesto i neume da uziva u stihovima ...ne shvataju da zivot nije leptiric koji leprsa po livadi punoj cveca vec da se cesto hvata u mrezu...moj predlog je da malo udahnete zivot u vas forum da svi mi imamo razlog da se vratimo i kad postavite neki stih napisite od koga je...kako je uticao na vas ...pa nek krene diskusija o osecanjima i emocijama koji svaka pesma moze da otvori....postavljajte pitanja da neko mozda u nekom trenutku i uspe da razbije blokadu i odgovori....unesite malo zivota i vedrine jer nije bas sve tako tmurno i oblacno iako se svi ponekad tako osecamo....ili sam mozda na pogresnom sajtu????
Ako ste vi drugacije zamislili ovaj forum ja se zaista izvinjavam i necu se ljutiti ako mi odgovorite da su kod vas bas svi brodovi potonuli i da ne zelite da se izborite za osmeh vec da zelite bez ikakve borbe da se prepustite tugovanjima i patnjama iako u svacijem zivotu postoji puno padova al nezaboravite da bez borbe nema ni uspeha niti pobede....jubac za sve
Nazad na vrh Ići dole
Senka

Senka

Muški
Broj poruka : 29
Godina : 49
Datum upisa : 09.11.2008

Sanduce za ulepsavanje Otvorenog Grada Empty
PočaljiNaslov: Re: Sanduce za ulepsavanje Otvorenog Grada   Sanduce za ulepsavanje Otvorenog Grada Icon_minitimeSub Jan 31, 2009 8:58 pm

Nešto mi se čini da to baš i ije svrha ovog foruma, da bude veoma posećen...
A ovo za brodove...
Nazad na vrh Ići dole
still_dreaming

still_dreaming

Muški
Broj poruka : 89
Godina : 36
Datum upisa : 03.01.2010

Sanduce za ulepsavanje Otvorenog Grada Empty
PočaljiNaslov: Re: Sanduce za ulepsavanje Otvorenog Grada   Sanduce za ulepsavanje Otvorenog Grada Icon_minitimeNed Jan 10, 2010 3:08 am

Predlažem da se admin i Templar malo više angažuju oko otvaranja novih tema ako žele da privuku još članova. Bar za admina znam da je maštovit i da bi mogao doprineti novim temama ne rušeći pritom celu koncepciju foruma(koja je pritom fenomenalna i koja me jedina drži ovde iako nema žive duše).
Nazad na vrh Ići dole
http://wall.serbianforum.info/forum.htm
lubinovich
Admin
lubinovich

Muški
Broj poruka : 283
Datum upisa : 28.03.2007

Sanduce za ulepsavanje Otvorenog Grada Empty
PočaljiNaslov: Re: Sanduce za ulepsavanje Otvorenog Grada   Sanduce za ulepsavanje Otvorenog Grada Icon_minitimePon Jan 11, 2010 2:58 am

Nije bitno koliko je posecen, nije to cilj, bitno je da se ono najlepse ovde sagradi i nastani.
Zbog tog sto u njemu ostaje, Grad nikad nije pust.
I kad se odluta iz njega dalje u druge svetove, nikad nije napusten jer neko ce drugi naici i koracati vasim ulicama.

Ja sam Templar Grada.
Nazad na vrh Ići dole
still_dreaming

still_dreaming

Muški
Broj poruka : 89
Godina : 36
Datum upisa : 03.01.2010

Sanduce za ulepsavanje Otvorenog Grada Empty
PočaljiNaslov: Re: Sanduce za ulepsavanje Otvorenog Grada   Sanduce za ulepsavanje Otvorenog Grada Icon_minitimePon Jan 11, 2010 3:16 am

Pretpostavio sam da to nije cilj... Ali bi se mnogi zdržali i navikli na svoj život ovde ako bi bili privučeni nekim temama... Pitanja samo treba da budu u skladu sa koncepcijom foruma i sama da navode na to da odgovaraju samo oni koji se uklapaju u nju i da samo takvi ostaju. Jer nekoliko maštovitih ljudi zajedno, u isto vreme na forumu, mogu od grada da naprave još divnije mesto. Oni koji se ne uklapaju sami će otići i pre nego što budu primećeni.
Nazad na vrh Ići dole
http://wall.serbianforum.info/forum.htm
Sponsored content




Sanduce za ulepsavanje Otvorenog Grada Empty
PočaljiNaslov: Re: Sanduce za ulepsavanje Otvorenog Grada   Sanduce za ulepsavanje Otvorenog Grada Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sanduce za ulepsavanje Otvorenog Grada
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Zakonik Otvorenog Grada

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Otvoreni Grad :: DOLAZAK U GRAD :: Razgovori o Gradu-
Skoči na: